Budúcnosť zdravotníctva môžete tvoriť aj vy

Váš Lekár ako zamestnávateľ poskytuje moderné pracovné prostredie a možnosť kariérneho rastu v rámci celoslovenskej siete ambulancií, diagnostických centier a pripravovanej kliniky. Ponúkame tiež najnovšie vybavenie, manažérsku podporu a výhody garantované značkou Váš Lekár.

kancelária spoločnosti Váš Lekár, s.r.o.

Staňte sa jedným z nás

Chcete byť súčasťou tímu, ktorý hľadá riešenia pre kvalitné a zároveň udržateľné fungovanie zdravotnej starostlivosti? Ste zdravotník a túžite pracovať v reprezentatívnych priestoroch, s dobrým ohodnotením a s možnosťou kariérne sa posúvať ďalej?

Ak ste odpovedali na niektorú z otázok kladne, potom ste na správnej ceste stať sa jedným z nás. Pozrite sa, kde môžete pre nás pracovať a vyberte si niektorú z aktuálnych ponúk.

diagnostické centrum

Diagnostické centrá

Ak chcete pracovať s najnovšími diagnostickými postupmi a v novozriadených ambulanciách, vyberte si niektorú z pozícií v diagnostickom centre.

doktorka horváthová

Ambulancie

Ak chcete pracovať v našich ambulanciách, budete mať k dispozícii vybavenie, manažérsku podporu a tiež všetky výhody garantované značkou Váš Lekár.

centrála spoločnosti Váš Lekár, s.r.o.

Centrála

Ak chcete pracovať v príjemnom prostredí moderného administratívneho centra Bratislavy, staňte sa súčasťou office tímu Váš Lekár.

Ako prebieha proces výberového konania?

Oslovila vás ponuka?

Dajte o sebe vedieť. Zašlite nám svoj životopis alebo odkaz na LinkedIn.

Ozveme sa vám do týždňa

Ak nás váš životopis zaujal, do 5 dní sa s vami spojíme telefonicky alebo emailom.

Vzájomne sa spoznávame

Pohovor môže prebiehať online alebo sa stretneme osobne a vyhodnotíme vašu pozíciu.